• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

erdha dhe une

Status
Temë e mbyllur.

sweety_24

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
2
Pikët
0
Persh...un jam Ana,jetoj ne greqi.Kam studuar per psikologji dhe me pelqen shum te merrem me parukeri dhe estetike....
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: erdha dhe une

Mire se erdhe Ana dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

sweety_24

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: erdha dhe une

flm per mikpritjen...jeni shum te mire
 
Status
Temë e mbyllur.
Top