• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha dhe Une

Status
Temë e mbyllur.

Renato

SeXy BoY
Anëtar
Feb 3, 2011
Postime
34
Pikët
8
Vendndodhja
TiRoNe
Un jam Renato, lindur ne Fier e banues ne Tiron.
Mosha 22.
Shkolla Juridik !
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Erdha dhe Une

mire se erdhe te uroj te kalosh bukur ....
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Mire se erdhe Renato !
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Mire se erdhe Renato :)

Shpresoj tia kalosh mire mes nesh. :)
 

Renato

SeXy BoY
Anëtar
Feb 3, 2011
Postime
34
Pikët
8
Vendndodhja
TiRoNe
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Flm Juve Shpresoj Tja Kalojm Sa Me Mire :D
Te Tjeret do i falenderojm me vone sa te pi nje kafe :p -gezuar-
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Mire se erdhe,kalofsh mire ktu:)

Po ne sdo na japesh ndonji kafe :p
 

Renato

SeXy BoY
Anëtar
Feb 3, 2011
Postime
34
Pikët
8
Vendndodhja
TiRoNe
Përgjigje e: Erdha dhe Une

flm flm te gjitheve...peshkaqeno isha i zene me njeren :p :p
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Na turperuan keta dreqer. Edhe ne kafene i zini njerat ju eee? -pis-

Pershendetje patriot dhe mire se na gjete!
 

Renato

SeXy BoY
Anëtar
Feb 3, 2011
Postime
34
Pikët
8
Vendndodhja
TiRoNe
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Pershendetje ! :) :pp une e piva kafene po cti thosha ketit qe kam pertu me u fut ne internet :p
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Mirserdhe Renato dhe ja kalofsh sa me bukur dhe leri delet mos u merr shume me ato se te fusin ne telashe hihihihihihihih
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Erdha dhe Une

Mire se na erdhe
lexo rregullat
haha mu kujtua nje moderatore qe nuk thoshte gje tjeter
 
Status
Temë e mbyllur.
Top