• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha dhe Une !!

Status
Temë e mbyllur.

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Nje Pershendetje per te gjithe Quhem ..... Sekret EMri :p
Desha te Pershendes KoMiSaR_kAtAnI dhe Mandi Gjithashtu Dhe Stealth Jeni Njesha Cuna ;) ``gezuar``
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Erdha dhe Une !!

angel boy e shyqyr qe erdhe rri ne mes tone se do jesh shume ngrohte, i kenaqur :):):)
 

Klevis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
1
Pikët
0
Titulli: Erdha dhe Une !!

Mire se erdhe Angel`Boy dhe ja kalofsh sa me mire :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Erdha dhe Une !!

Mire se erdhe Angel`BoY :)
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Erdha dhe Une !!

Faleminderit te gjitheve Per Mireseardhjen e ngrohte :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top