• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha dhe une...

Status
Temë e mbyllur.

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,958
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
`Erdha dhe une ne kete forum simpatik...dikush me ftoi dhe une vendosa te regjistrohem...besoj do kalojme mire bashke dhe do te mirekuptohemi...`thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha dhe une...

gladiola Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Erdha dhe une...

mire se erdhe maj!bash qef por mos harro se ne fillim do harxhosh shum kohe me neve derisa te merzitena hahahahaha!!kalosh bukur me neve!
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Erdha dhe une...

hahha besoj s ejo as me bebushin as me mu! hihihihihiihihihihihiih hahahahahhahaa kshu mendoj una se di ca do mendosh ti ne te ardhmen e shpejte!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top