• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

erdha edhe un

Status
Temë e mbyllur.

salajdin84

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
7
Pikët
0
tetovar
katundar
27 vjecar tashme
edhe prej dje kam ble nje bmw
qe ec vet heheheheh
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,175
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: erdha edhe un

Mire se erdhe salajdin84 kalofsh mire ketu !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: erdha edhe un

Haha e gezofsh bmw shoku , ec aty , me tangerllik tani .

Kalofsh mire plako ne forum !
 

salajdin84

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
7
Pikët
0
Përgjigje e: erdha edhe un

flm shum mandi emer i njohur ki o daniel ka qen ka komshia ki apo jo!!
flm daniel per urimin po ata lekete qe kam ne fcb iken plako
tash mkan mbet vete 100 euro ne xhep skam lek as per benzin ahahah
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: erdha edhe un

Haha po i ben si vagona treni makinat mer , mbahu pak , apo mbase ke qef me fillu tregtine , hallall plako , kujtohu me na bo nai zbritje kur te jesh distributor zyrtar i bmw haha
 

salajdin84

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
7
Pikët
0
Përgjigje e: erdha edhe un

o robo kam per ty nje makin te bukur por esht me targa tetoves sja vlen ske llogari me mar ne shqiperi se per ty ta kisha dhan nje cmim te mir
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: erdha edhe un

Mirsevjen SALAJDIN.

E gezofsh Bmw,qe ecen vet.Si e ke ble, me bateri e telekomand, apo me te kurdisme?.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: erdha edhe un

salajdin84 , mir se erdhe ne forumin AL.com

urime BMW -ja veq mos shllajfit veq me ni ven.... :D
 

salajdin84

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
7
Pikët
0
Përgjigje e: erdha edhe un

o thanx per mirseardhjen
+edhe mir se ju gjetsha
tash vetem pse startin e ka te shpejt e kom mar ahahah
normal se shllajf nja dy jav ka me hanger shum hehhehe-party-
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: erdha edhe un

Kshu thoni ju komunistat;mi ka fal partia!Po ne te vertet ja keni marre popullit.
salajdin84 , mir se erdhe edhe njehere po te pershendes duke te deshiru te kalosh sa ma mirë ne ket forum :)

e Ti Serafim , mos shpreso se Ty populli te fal ndonje biciklet..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top