• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha edhe une...!!

Status
Temë e mbyllur.

Magjistari

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
6
Pikët
0
Pershendetje te gjtiheve, uroj te jeni mire. Qe nga sonte, forumi eshte me i pasur, me nje anetar me shume.

Nofka ime eshte "magjistari", jam student ne Universitetin e Prishtines, studioj shkencat politike. E pelqej si sportin ashtu edhe muziken...per me shume mund te me pyesni.

Pas shume lutjeve qe ja beri EliXxx-it, qe te me tregoj per kete forum, me ne fund mezi ma dha linkun, dhe ja qe tani jam ketu.
 

ElixXx

Nerazzuri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
Pas teje..!
Përgjigje e: Erdha edhe une...!!

Kush t'tha more me morr kit user Magjistari :p..
Ishalla s'po bon magjia,qysh ki bo ne tjerat forume :p
Have a nice timme :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha edhe une...!!

Mirë se erdhe Magjistari kalofsh mirë ketu !
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Erdha edhe une...!!

Mirseerdhe o trim.
 

Magjistari

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Erdha edhe une...!!

Mire se ju gjeta te gjitheve, Faleminderit per mikepritjen ! Gjithsesi do e kalojme mire mes vete !
 
Status
Temë e mbyllur.
Top