• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

!~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Status
Temë e mbyllur.

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Titulli: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe Oltina, kalofsh sa me mire ne forum-al .)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

pershendetje oltina, mire se erdhe ne forum, kalofsh sa me bukur...
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Oltina Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur ne Forum-Al.Com
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire se erdhe midis nesh Otlina.

P.s Alamet vajze. Nje me shume, se kemi dhe te tjera kaq te mira :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mire Se Erdhe Yllo Qenke Shume Simpatike :p
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mir se erdhe lal :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: !~!~!......Erdha edhe une.....!!~!

Mir se na erdhe Oltina..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top