• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha

Status
Temë e mbyllur.

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Erdhamire se na erdhe Explorer te uroj cdo te mira,dhe kalofsh bukur mes nesh
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha

Explorer mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Erdha

Mireserdhe Explore shpresoj tja kalosh sa me mire me ne
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Erdha

Mire se erdhe explorer...:)

Te pershendes
 

Explorer

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: Erdha

Mire se ju gjeta miq te rinj e te vjeter.

Shpresoj qe ky forum te jete fryme e tolerances dhe paqes ne mes nesh.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Erdha

Po po je rehat , ketu pa fe fare dun me ndjet njerezit , edhe per ty do jete si peshku pa uje .

Megjithate ka vend edhe per ty nese do dish te respektosh paqen dhe harmonine qe gjen :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top