• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erdha..

Status
Temë e mbyllur.

A.V.A.T.A.R

Tomorrow Never Dies
Anëtar
Jan 8, 2011
Postime
16
Pikët
1
Vendndodhja
Atje ku menquria e ben njeriun me te fuqishem!
Pas shume kerkesash vendosa te registrohem dhe ktu . Jam çun 14 vjecar dhe vij nga Kosova, Para se te gjithash shpresoj qe te kaloj mire me te gjithe anetaret e ketij forumi. Interesat e mija janë: Informatika , muzika rap dhe videolojerat..Nese do te kem kohe te lire qe te angazhohem me kete forum, shpresoj qe te njihemi me mire me gjithe ju
bye .Resp3ct3
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Erdha..

A.V.A.T.A.R Mire se erdhe dhe kalo sa me mire ketu !
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Erdha..

Mire se na ke ardhe A.V.A.T.A.R.E,kalofsh mire me ne.
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Erdha..

mire se erdhe kalofsh bukur mes nesh,,
 
Status
Temë e mbyllur.
Top