• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

erdha ...

Status
Temë e mbyllur.

arbani

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 7, 2010
Postime
3
Pikët
0
une jam arbani i fasjonuar pas forumeve keshtu qe u regjistrova tek ju besoj se do e gje ata tek ju ....``Msn``
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: erdha ...

mire se erdhe kalofsh sa me mire...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: erdha ...

Mire se erdhe arbani kalofsh mire ne forumin ton...:)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: erdha ...

Arban mire se na ke ardhe,argetim te kendeshem me ne.

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: erdha ...

Mire se erdhe Arbani.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top