• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

Status
Temë e mbyllur.

Tironcja_BLN

Anëtar
Anëtar
Oct 5, 2010
Postime
38
Pikët
8
pershendetje Forumi...Jetoj ne gjermani kam 20 vjet me familien ketu punoj ne Mc Donalds..jam 25 vjec e martume dhe shume e lumtur ;)....shpresoj tja kalojm mire bashke po me sa pash une them se do ja kalojme shume mire...pershendes te gjith ato qe njof ketu ne ket forum se si kur pash ca emra qe i njof :D

tja kaloni sa me mire ket jave
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

Mire se na erdhe Tironce :d kisskiss

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

Tironcja_BLN Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur .
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

pershendetje Forumi...Jetoj ne gjermani kam 20 vjet me familien ketu punoj ne Mc Donalds..jam 25 vjec e martume dhe shume e lumtur ;)....shpresoj tja kalojm mire bashke po me sa pash une them se do ja kalojme shume mire...pershendes te gjith ato qe njof ketu ne ket forum se si kur pash ca emra qe i njof :D

tja kaloni sa me mire ket jave
Ngaqe une ty te njof;))
Herzlich willkommen
Grüss Got.
 

Tironcja_BLN

Anëtar
Anëtar
Oct 5, 2010
Postime
38
Pikët
8
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

hahahaha Dankeschön ;)..

Falimenderit Mandi edhe Marina :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :DMire se na erdhe Tironcja_BLN,kalofsh mire mes nesh ,dhe cdo te mira ne jete te uroj....
( a sna prune dicka prej Mc Donalds lol
 

Tironcja_BLN

Anëtar
Anëtar
Oct 5, 2010
Postime
38
Pikët
8
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

e mi erdha dhe une plas ti hahahahahah :D
USA eee amon ci do nuk i shof dot mo se i kom perdit :p...
po kur te vish ti i ke te gjitha pa lek :D...
Falimenderit te gjithveeeeeeeeeee :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

e mi erdha dhe une plas ti hahahahahah :D
USA eee amon ci do nuk i shof dot mo se i kom perdit :p...
po kur te vish ti i ke te gjitha pa lek :D...
Falimenderit te gjithveeeeeeeeeee :)
mendon pa lek, apo pa euro lol haha
Pershendetje dhe cdo te mira ne jete..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

Tironcja_BLN m.erdhe ne forum..te uroj lexime dhe postime te kendshme ..me pelqeu shume prezantimi jote i thjeshte dhe shume ane pozitive :D kiss kiss kiss hmm whopper menu pls haha kiss:
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

Mirserdhe Tironce shpresoj tja kalosh mire yllo me ne puccc rrushe
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: erdhaaaaaaaaaaaaa edhe une :D

Mir se erdhe ronce , ja kalofshim sa me bukur ketu :d
 
Status
Temë e mbyllur.
Top