• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eres i mërzitet Look-u

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mesa duket i është mërzitur imazhi i saj i zakonshëm. Flokë të lyer në ngjyrë të verdhë, onde të mëdha, ose ndoshta kërë e ka bërë vetëm për t’u argëtuar.


Por e vërteta është se këngëtarja Era Rusi ka ndryshuar për disa çaste tërësisht look.

Ka vendosur një paruke për t’u dukur brune, dhe shumë gërsheta të hollë dhe të gjatë në kokën e saj./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top