• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erion shqiptari mes yjeve amerikanë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Te futesh në tregun e muzikës amerikane për një shqiptar është gati e pamundur. Por, Erion Kaçani ka një ëndërr dhe është i vendosur ta bëjë realitet.


Kjo pasi ka njohur ata që të çojnë drejt suksesit, siç janë producentët më të mëdhenj të muzikës. Një prej tyre është producent i Lady Gaga, me të cilin Erioni do të realizojë edhe një këngë.

Ndërsa në televizione, por edhe në internet mund të shikoni këngën e tij të fundit “DROP YOUR BACK DOWN” /Bleutooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top