• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erla Mëhilli ka ndryshuar stilin e saj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Erla Mëhilli ka ndryshuar shumë stilin e saj fashion. Takat e gjata mbi 15 centimetra, dhe bluzë me mëngë të gjata e pantallona, ashtu sikurse ka urdhëruar vetë kryeministri Sali Berisha.


Tani, jo se Erla nuk i kishte të gjitha këto kur ishte zëdhënëse e PD-së, por në pozicionin e ri, ka marrë një “hir” më shumë.

Në fakt në fakt, ende nuk është zbardhur e vërteta se pse Erla zuri vendin e Juelës, aq më tepër që në te Bluetooth i kemi parë gjithmonë bashkë nëpër festa. Të mos ketë mbetur i kënaqur doktori nga performanca e Juelës?

Sidoqoftë, në foton që ne shohim, Erla përveçse shumë elegante, na shfaqet edhe shumë e menduar, me një njoftim për shtyp të qeverisë që e mban në dorë, dhe që pritet ta lexojë shumë shpejt në konferencën e radhës që do të zhvillohet në Këshillin e Ministrave. E kush nuk do ta pëlqente zëdhënësen e re të Berishës në performancën që i ka sjellë edhe pozicioni i ri i punës?
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top