• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erla vë në provë adrenalinën e postit të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi ka qenë zëri i Ministrisë së Trasporteve, dhe më pas i Partisë Demokratike, ku spikati për dialetikën politike pa tabu, Erla Mëhilli është tani as më shumë e as më pak zyra e shtypit të vetë Kryeministrit.

Gjatë ceremonisë së studentëve të sapodiplomuar në Durrës sëbashku me shefin e saj, Erla ka provuar emocionet dhe adrenalinën e postit të ri.

Më parë kur, takonim Juelën, – tashmë ish-zëri i Kryeministrit, – me shaka e pyesnim nëse përfitonte qumësht ashtu si minatorët e metalurgët për vështirësi në punë, kjo pasi kryeministri shqiptar nuk njeh orare dhe thuhet se është aktiv në punë 24 orë.

Të njëtën pyetje i bëmë edhe Erlës, në ditën e saj të parë në terren si zëdhënëse e Kryeminsitrit Berisha, ajo na dha të njëjtën përgjigje. Një Buzqëshje! Tani thotë ajo më duhet të kem kujdes për cdo gjë nga imazhi i kryeministrit që del para publikut përmes kamerave dhe fotove e deri te elementët e deklaratave zyrtare.

“Bluetooth” po ju përcjell një seri fotosh nga kjo ditë e punës në Durrës, e Erlës me urimin që deklaratat e saj tani e tutje të jenë… eeehh gjithsecili nga ju e di vetë se si! (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top