• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ermal Mamaqi ka ngelur pa punë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Thuhet se që kur ka mbaruar sezoni i parë i spektaklit të humorit “Apartamenti 2XL”, aktori Ermal Mamaqi ka ngelur pa punë.


Madje thonë se ka filluar punë në karaoke, dasma, e gjithandej ku këndohet.

Ekonomia e tregut është e egër! Aq më tepër kur përpara ke edhe një dasmë. Kështu që Ermali e ka marrë seriozisht këtë herë; të punojë dhe vetëm të punojë deri në shtator, kohë kur do të bëhet edhe dhëndër. As pushime, dhe as festa për qejf.

Kudo që e thërrasin nuk përton të shkojë e padyshim të bëjë edhe spektakël, në atë mënyrë që vetëm ai di të bëjë. Të tillë gjë bëri edhe dy ditë më parë në një festë në kryeqytet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top