• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ermal Mamaqi: Me “Lushin” tim beme nje dasme sa per 5

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi, vjen ne kete interviste te pare ne Bluetooth pas marteses glamuroze me prezantuesen bukuroshe Amarda Toska, per te na rrefyer detaje te reja nga jeta e tyre e perbashket.

Duke qene se prej mese dy vitesh jetojne ne nje shtepi, ndryshimi i gjendjes civile nuk ka sjelle ndonje ndryshim eventual ne marredhenien e tyre, pervec unazes qe u duhet ta mbajne ne gisht.

“Dhendri” me i ri i ekranit shqiptar rrefen se me perkedheli Amin e therret Lushi ndersa tregon se dasma e tyre kushtoi shume.

“Ka qene nje dasem me shpenzime te medha. Nuk mund te benim tolerime ne asnje moment. Dhe shume mire beme, se kjo dite nuk mund te kthehet me. Se sa kushtoi nuk do ta them me saktesi pasi nuk eshte etike, por mund te them qe ishte nje dasme sa per 5 dasma” tregon Ermali.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Ermal Mamaqi: Me “Lushin” tim beme nje dasme sa per 5

Martese glamuroze...ah sa po duron kjo shqipja shkrete...
 
Top