• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ervin Bulku i jep fund beqarisë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mesfushori i ekipit kombëtar, Ervin Bulku ka kurorëzuarnë martesë lidhjen me të fejuarën e tij Esmerildën, duke i dhënë fund beqarisë.
Në ceremoninë e cila u zhvillua të enjten që lamë pas nuk kanë munguar futbollistët e kombëtares, duke nisur nga Lala, Skela e Duro, por edhe ata të skuadrës së Tiranës, ku mesfushori kuqezi ka luajtur për një pjesë të madhe të karrierës.
Dasma ka zgjatur deri në orën 4 të mëngjesit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top