• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Erykah Bady gjobitet për shkak të zhveshjes

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Erykah Bady, e cila shkaktoi një skandal pasi që u zhvesh duke incizuar videoklipin në vendin ku është vrarë John Kennedy, duhet të paguajë dënimin në të holla, njoftuan mediet amerikane.


Në videoklipin “Window Seat”, i cili zgjat 5 minuta e 35 sekonda, Erykah Badu del nga automobili, e veshur me rroba të trasha, dhe duke ecur drejtohet nga vendi ku Kennedy është vrarë më 22 nëntor të vitit 1963 në Dallas, në shtetin federal amerikan Texas.

Derisa ec, këngëtarja zhvishet, e kur të mbetet lakuriq, bëhet sikur goditet nga të shtënat dhe bie në trotuar.
Ndihmës shefi i policisë së Dallasit deklaroi për gazetën “Dallas Morning News” se një dëshmitar është ankuar pasi që kishte parë Erykah Badu “si po zhvishej në vendin publik”.

Erykah Badu, javën e ardhshme duhet të paguajë gjobën për vozitje të pahijshme, që është e ngjashme me dënimin për shkelje në trafik, precizoi ai. Gjoba e paraparë është 500 dollarë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top