• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro 2020 1/4

Status
Temë e mbyllur.

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,577
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Edhe zvicra ka nje modul loje shume efikase.Akanzhi ne mbrojtje Xhaka ne mesfushe dhe Embolo ne sulm jane tre pika nevralgjike te pathyeshme.
Embolon me shum e ka majt ne stol. Seferoviç eshte bomberi i momentit. Ate Rodriguez se shof dot me sy
 

Jack

Welcome autumn ...
Banned
Anëtar
Sep 2, 2013
Postime
5,705
Pikët
113
Vendndodhja
Bayswater, London
Danimarka ska me takat per me tutje , Kalon Ceku , edhe cifti tjeter dihet ska surpriza , kalon Anglia .
Gjysma tjeter ka super sfida , kam thene qe Italia do shkoj larg po kur pash Belgun edhe Spanjen nderrova mendje .
Pra : Angli - Ceki
Belgjike - Spanje .

Finalja : Angli - Belgjike ( 3-2) . 🙄
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,577
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Emboloja ka mbajt peshen e sulmit,nuk shikohen golat por volumi i lojes,mban te ingranuar dy mbrojtesa,terheq skuadren para qe nga mesi i fushes,nuk bie kurre fizikisht.
Di qe eshte lojar i mire, po se paskam ven re. Sa here shof Zvicren shoh vetem levizjet e Shqiptarve ne fush, edhe kur jane pa top
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,074
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Di qe eshte lojar i mire, po se paskam ven re. Sa here shof Zvicren shoh vetem levizjet e Shqiptarve ne fush, edhe kur jane pa top
Zvicra ka shume pika te forta,e shperndan lojen dhe eshte e veshtire per ta lexuar.Kur eshte Shaqiri ne dite te mire e zgjidh ndeshjen i vetem..ne mungese te tij improvizojne. Improvizim ishte edhe goli i trete ndaj Frances,nje pasim vertikal gati i pamendueshem.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,335
Pikët
113
Pse vrapon ai Sterling ashtu?? Ka nje menyre te cuditshme, me ben pershtypje sa here e shoh, LoL meqe pashe goalin tani qe kish bere sot me Germany. 🤨
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ne syte e mi Italy - Spain ne finale …gjer tani , me tej le te shikojme .
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,516
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Angli-Itali finalja me e mundeshme,megjithese ne futboll ska asgje te sigurte.
Mendova se Gjermania do bente detyren ndaj anglezeve....por Lev ska cfare ti jape me kesaj kombetareje
 
Last edited:

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,001
Pikët
113
Angli-Itali finalja me e mundeshme,megjithese ne futboll ska asgje te sigurte.
Mendova se Gjermania do bente detyren ndaj anglezeve....pot Lev ska cfare ti jape me kesaj kombetareje
Blamage Herr Joachim Löw
 
Status
Temë e mbyllur.
Top