• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro 2020 1/4

Status
Temë e mbyllur.

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,555
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Aaaa dhe prandaj Po ndricojne kshu sonte ? I mean ky duhet qe te jete edhe futbolli me I shpifur qe kemi pare per k’te sezon .LooL
Ironikishte 3-0. Ti harron qe cdo ekip ka strategjine e vet per te shku te fitorja. Nejse. Shpresoj te fitoj Danimarka kunder Anglise ne gjysem finale.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Ironikishte 3-0. Ti harron qe cdo ekip ka strategjine e vet per te shku te fitorja. Nejse. Shpresoj te fitoj Danimarka kunder Anglise ne gjysem finale.
Ta kam bere te qarte qe une nuk luaj skedina dhe as nuk e ndjek futbollin per k’te arsye . LoooL
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Futboll i lodhur une Po e mbyll me kaq e po i fus ndonje film 😆 ….. minuta e 60-te e sikur ka 3 ore qe e ndjekim .🤣

Terrible .
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
5,969
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Anglia me keto ekipet e vdekme shkelqen. Te shohim si do shkojne ndaj danezeve.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,699
Pikët
113
Këtyre dobiçave anglez u bie prap ndeshja në Uembli për gjysfinalet, ça shansi që kan.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Kur qahen jerrmanet per shance.
Akoma juve....ZGUPSAT e dolfit!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top