• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro 2020 1/4

Status
Temë e mbyllur.

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Sa me sa doli @Akrepi ? Se une e hoqa fare ? Me
Lodhi syte ai futboll pa lidhje .😆
 

Prishtinasi

V.I.P
Anëtar
Feb 14, 2013
Postime
2,702
Pikët
113
Danezet deri tash jan befasia e kandshme e kampionatit.
Besoj qe nuk jam i vetmi ketu qe anon per ta.
Me pelqejne se jan luftarak, nuk tuten, shkojne shpejt ne sulm,kthehen shpejt ne mbrojtje,po edhe teknikisht qndrojne mire.
Me shkonin ne nerva, kur bashklojtarit qe e kishin 3-4 metra afer ja gjuenin topin e nalte!
Ne faza, ne mbrojtje cfaqen te hutuem (brishte), kjo do te ishte fatale ne loje me kundershtarin e kalibrit te Anglise.
Kunder Anglise kan me pase shum veshtire, se anglezet jan te shpejte e efektiv.
Mirepo, me taktike te mencem e angazhim 100%,nuk jan pa shanse kunder Anglise.
Per shumicen, Anglia asht favorit.
Per mue, qe ne ket rast sigurisht jam shum subjektiv, shansat jan 50 : 50.
Ju deshiroj sukses danezeve.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top