• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

Thread
Euro 2020 1/4
 • 110

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,329
  • Pikët
   113
 • 67

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,699
  • Rezultati i reagimit
   28,505
  • Pikët
   113
 • 53

  Clark

  Kent From Krypton
  • Postime
   5,555
  • Rezultati i reagimit
   2,929
  • Pikët
   113
 • 52

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,121
  • Rezultati i reagimit
   12,287
  • Pikët
   113
 • 32

  kreksi

  V.I.P From France.
  • Postime
   3,754
  • Rezultati i reagimit
   1,797
  • Pikët
   113
 • 28

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,023
  • Rezultati i reagimit
   19,195
  • Pikët
   113
 • 17

  3d1

  V.I.P From Tirane
  • Postime
   4,493
  • Rezultati i reagimit
   2,189
  • Pikët
   113
 • 16

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,458
  • Rezultati i reagimit
   17,089
  • Pikët
   113
 • 13

  Samiu

  V.I.P
  • Postime
   8,677
  • Rezultati i reagimit
   4,271
  • Pikët
   113
 • 13

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   10,102
  • Rezultati i reagimit
   6,588
  • Pikët
   113
 • 11

  Jack

  Welcome autumn ... From Bayswater, London
  • Postime
   5,705
  • Rezultati i reagimit
   4,025
  • Pikët
   113
 • 10

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,869
  • Rezultati i reagimit
   9,404
  • Pikët
   113
 • 10

  Bad_Teacher

  V.I.P
  • Postime
   25,242
  • Rezultati i reagimit
   11,925
  • Pikët
   113
 • 10

  Stelar

  white light
  • Postime
   37,486
  • Rezultati i reagimit
   23,168
  • Pikët
   113
 • 9

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,373
  • Rezultati i reagimit
   9,510
  • Pikët
   113
 • Top