• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro 2020 1/8

Status
Temë e mbyllur.

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
49,987
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Gol i bukur … shyqyr me koke se kembet ju kane mbaruar .😆
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,245
Pikët
113
Vazhdon Ukraina.

Mire qe perfundoi pa penallti. Jane boring.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Sheva...mylle HALEN o GORE.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Per Angline....relax me kta NAZIT.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,699
Pikët
113
Na e merziti fare futbollin.
Kushdo qe ben ndonje gol del e bertet ky... "E kisha parashikuar".
Ky sikur nuk ka qene keshtu...
Po e kam hën disa herë po s'më paske lexuar, kështu u bë pas kovidit.
Më mirë të ishte hedhur nga ballkoni i spitalit si shokët se sa na turpëron ditë për ditë me vajzat e forumit duke u bër kërkesa të pa cipa. 🤣
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,056
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Po e kam hën disa herë po s'më paske lexuar, kështu u bë pas kovidit.
Më mirë të ishte hedhur nga ballkoni i spitalit si shokët se sa na turpëron ditë për ditë me vajzat e forumit duke u bër kërkesa të pa cipa. 🤣
Kovidi te le me pasoja.
Gjynah shejtani...
Prandaj ka nderruar dhe parti. Me siguri nuk e mban mend me pare me ke parti ishte. Ky ka votuar gjithmon partin e pensionisteve, sivjet votoi Lul Bashen. Lul Basha nuk ka dal akoma ne pension.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
68,699
Pikët
113
Kovidi te le me pasoja.
Gjynah shejtani...
Prandaj ka nderruar dhe parti. Me siguri nuk e mban mend me pare me le parti ishte. Ky ka votuar gjithmon partin e pensionisteve, sivjet votoi Lul Bashen. Lul Basha nuk ka dal akoma ne pension.
Po i është djegur truri fare po të them. 🤣
 
Status
Temë e mbyllur.
Top