• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro 2020: Gjysëmfinalet

Status
Temë e mbyllur.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,616
Pikët
113
Këto janë alibi për të sfumuar problemin e gjykimit.
Të gjykosh njëanshëm në kohë të kamerave super HD është absurditet.
Tashmë nuk ka më justifikim njerëzorë
Epo ku esnte koka e qifutizmit ne bote?
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,442
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Kush kishte kohë të lexonte faqene uefa.com në fb ka parë lemerinë e komenteve negative për atë që ndodhi mbrëmë në Londër.
Nuk ishin Danez por nga e gjithë bota.
Nëse Uefa do ishte e paanshme sot duhet të kishte kërkuar ndjesë dhe të përsëritej ndeshja ose ato pak minuta që u përdhosën në fund.
Mbrojtja e atij gabimi e trash zollumin

Epo ku esnte koka e qifutizmit ne bote?
 

shoku_tanku

nje pyke midis jush,cun per s'prapi
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
35,023
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Kush kishte kohë të lexonte faqene uefa.com në fb ka parë lemerinë e komenteve negative për atë që ndodhi mbrëmë në Londër.
Nuk ishin Danez por nga e gjithë bota.
Nëse Uefa do ishte e paanshme sot duhet të kishte kërkuar ndjesë dhe të përsëritej ndeshja ose ato pak minuta që u përdhosën në fund.
Mbrojtja e atij gabimi e trash zollumin
Qahesh nga Duka ti.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
9,442
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Nuk do e shikosh partizonin tani ne oren tete e jep tvsh ja?
Ishte koha e L. Millos dhe P. Mustës që më tërhiqte.
Që nga ajo kohë e largët rrallë por rrallë mund ta kem parë.
Bile tani, për shkak të Gaz Demit and co, bëj tifo për Vllazninë apo Tiranën(pavarsisht se se ndjek, por në biseda miqësore), kundër këtyre.
Dhe dikur Partizani ishte i politizuar, por justifikohej me sistemin, po tani!!!!!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,616
Pikët
113
Ishte koha e L. Millos dhe P. Mustës që më tërhiqte.
Që nga ajo kohë e largët rrallë por rrallë mund ta kem parë.
Bile tani, për shkak të Gaz Demit and co, bëj tifo për Vllazninë apo Tiranën(pavarsisht se se ndjek, por në biseda miqësore), kundër këtyre.
Dhe dikur Partizani ishte i politizuar, por justifikohej me sistemin, po tani!!!!!
Tani te Partizani jane budallenj, se Skenderbeu, u be superfuqi vetem me Ritvan Boden, dhe Dukin,..

Kta te tanishmit, jane megallomane qe sdine te bejne asgje per Partizanin,..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top