• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 100

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,333
  • Pikët
   113
 • 62

  Akrepi

  Anëtar
  • Postime
   68,831
  • Rezultati i reagimit
   28,656
  • Pikët
   113
 • 45

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,074
  • Rezultati i reagimit
   19,233
  • Pikët
   113
 • 31

  cool_shqype

  cun per s'mari From ne NYC
  • Postime
   49,324
  • Rezultati i reagimit
   20,999
  • Pikët
   113
 • 31

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   30,735
  • Rezultati i reagimit
   13,224
  • Pikët
   113
 • 25

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,199
  • Rezultati i reagimit
   12,356
  • Pikët
   113
 • 23

  drague

  V.I.P
  • Postime
   32,003
  • Rezultati i reagimit
   9,520
  • Pikët
   113
 • 22

  Anemone

  V.I.P
  • Postime
   31,527
  • Rezultati i reagimit
   17,195
  • Pikët
   113
 • 21

  Clark

  Kent From Krypton
  • Postime
   5,577
  • Rezultati i reagimit
   2,974
  • Pikët
   113
 • 15

  peshkaqeni33

  nje ze midis jush From Kush tha, qe s'jemi komshinj!
  • Postime
   14,170
  • Rezultati i reagimit
   7,943
  • Pikët
   113
 • 15

  Jack

  Welcome autumn ... From Bayswater, London
  • Postime
   5,705
  • Rezultati i reagimit
   4,025
  • Pikët
   113
 • 14

  Pablo

  Pablito
  • Postime
   6,383
  • Rezultati i reagimit
   9,532
  • Pikët
   113
 • 13

  DUA

  ꪖ𝘲ꪊ𝓲ꪶꪖ ꪀꪮꪀ ᥴꪖρ𝓲𝓽 ꪑꪊ𝘴ᥴꪖ𝘴
  • Postime
   3,930
  • Rezultati i reagimit
   13,934
  • Pikët
   133
 • 11

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   10,133
  • Rezultati i reagimit
   6,646
  • Pikët
   113
 • 10

  Rex

  ne fronin tim
  • Postime
   16,246
  • Rezultati i reagimit
   5,484
  • Pikët
   113
 • Top