• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro/USD/Lek per te gjithe. Nxitoni!!!

Status
Temë e mbyllur.

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
9,459
Pikët
113
Nuk punon.... Ke unë të paktën... nuk dëgjohet...

Çi deshe mo u hargjo nga paret
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
9,203
Pikët
113
...... Geri na ven icik mbas kesaj te Florit ate tjetren, Me fjale te vogla
Poooooo degjohesh mer druq 😅
 
Status
Temë e mbyllur.
Top