• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro/USD/Lek per te gjithe. Nxitoni!!!

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
27,958
Pikët
113
Me bete te degjoj nga fillimi ne fund nje kenge te panjohur me njerin qe i paguante asaj frizuren... edhe s’degjova asnje pershendetje. pupupu tmerr
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
10,901
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
S’po kupto! Ja psh pershendes Rexhin. Ku nigjo radio forumi ajo?!
ho mi goc sa e kompliko punen ene ti!
Dynjoja po nigjojn Radio Kabul , ti hala me komplekset e zhurmusit dhe antenave te Dajtit.
Nigjon Rexhi Radio Forumin qe cke me te, sepse ne program jane te perfshira edhe promocionet e Amazonit . -qesh-
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
16,611
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
I mahnitur me bukurinë e çupkave të teta Verës që kemi këtu në forum, dua t'i përshëndes me këngën:
"Rrallë kam pa këso bukuri-e"
 
Top