• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eva Longoria drekon me Tony Parker

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Eva Longoria dhe Tony Parker kanë shijuar një drekë të përbashkët pas ndarjes së tyre të fundi, bëjnë të ditur disa burime.
Ish-çifti bashkëshortor, të cilët zbuluar synimet për divorc muajin e kaluar, janë parë duke shijuar një ushqim në një hotel në Los Angeles gjatë të mërkurës, shkruan revista People.

“Ata mbeten miq dhe gjithçka është miqësore. Eva është një person i klasit. Ajo është shumë e këndshme”, ka thënë burimi.
 
Top