• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eva Longoria: Fundjava, mundësia e vetme për seks

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ylli i serisë ‘Amviset e dëshpëruara’ gjatë ditëve të punës jeton në Los Angjelos, e bashkëshortin e saj, lojtarin e basketbollit Toni Parkerin, e sheh vetëm gjatë fundjavës kur udhëton në Teksas.


‘Punoj tri deri në katër ditë në Los Angjelos dhe secilën fundjavë e kaloj me Tonin kështu kjo është mundësia e vetme për seks’, haptas ka deklaruar Eva Longoria. Eva gjithashtu ka bërë të ditur se përkundër dëshirës së saj që të zgjerojë familjen, producentët e serisë ia kanë ndaluar mbetjen shtatzënë.

‘Shtatzënia e Mersi Krosit (Bri Van De Kamp)’ ka ardhur si një befasi dhe ka shkaktuar problem të madh për skenaristët”, ka deklaruar Longoria dhe ka shtuar se kryerja e punëve shtëpiake në jetën reale nuk paraqet kurrfarë problemi për të.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top