• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eva Mendes: Nuk e kam problem zhveshjen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mendes ka zbuluar se ajo ndjehet komforte me të qenit e zhveshur në ekranin e madh.


Aktorja 36-vjeçare ka thënë për revistën “W” se ajo nuk është shumë e shqetësuar që shihet pa veshje në trup.

“Kurrë nuk e kam pasur problem nudizmin, por nuk i heq teshat pa arsye. Nuk jam ekzibicioniste. Por sinqerisht, për artin tim do të bëj po thuajse gjithçka. Do të dal. E di se ka një linjë të hollë në mes të qenit aktore e respektuar dhe të qenit seks simbol”, ka thënë aktorja.

Mendes po ashtu ka thënë se ajo kalon një pjesë të madhe të kohës së saj private pa veshur asgjë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top