• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Evi feston 20 vjetorin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Evi Reçi ka festuar edhe 20-vjetorin e lindjes. Ambienti i përzgjedhur për të mbledhur miqtë më të mirë në mënyrë që ta festonin së bashku këtë gëzim të sajin, ishte një nga karaoket më të njohura në kryeqytet.


Mes të ftuarve nuk mungonin as Flori, Argjentina, Ardit Roshi, Ronela, etj. Edhe në këtë mbrëmje dukej qartë dashuria e madhe e Evit për muzikën, që nga ambienti që zgjodhi për të festuar.

Një ambient në të cilin këndohet live, ashtu siç bëri edhe Evi…Një nga surprizat e mbrëmjes ishte edhe torta e 20-vjetorit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top