• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fëmijët e çiftit amerikan të lindur më 8.8.2008, 9.9.2009 dhe 10.10.2010

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Çifti amerikan nga Rockfordi në Michingan para disa ditësh festoi lindjen e vajzës së tyre Cearrae, e cila lindi më 10.10.2010. Megjithatë, ata kanë edhe dy fëmijë të cilët po ashtu kanë lindur në data të pazakonta.
Lindjes së vajzës Cearrae i parapriu lindja e djalit më 9.9.2009, si dhe lindja e vajzës tjetër e cila lindi më 8.8.2008.

Fëmija i parë është lindur saktë me kohë, ndërsa i dyti disa ditë më herët, edhe pse ishte paraparë të lindte më 20 shtator. Fëmija i tretë po ashtu lindi më herët, pasi mjekët dëshironin të parandalonin komplikimet e mundshme shëndetësore tek beba e porsalindur.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Fëmijët e çiftit amerikan të lindur më 8.8.2008, 9.9.2009 dhe 10.10.2010

T'ju rrojne femijet o çifti e mos u merrni me keto punet e datave se do boheni me fiksime , kalamoj si gjithe te tjeret jane , kjo si keshille prej meje .
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Fëmijët e çiftit amerikan të lindur më 8.8.2008, 9.9.2009 dhe 10.10.2010

me duket se i vjen rradha dates 11,11,2011...:D
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Fëmijët e çiftit amerikan të lindur më 8.8.2008, 9.9.2009 dhe 10.10.2010

Patjeter duhet te kete bere lindje me nderhyrje kirurgjikale , se s'ka mundesi kjo koecidence kaq e madhe :)
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Fëmijët e çiftit amerikan të lindur më 8.8.2008, 9.9.2009 dhe 10.10.2010

obobobo
Me jete edhe fat nje here :D
 
Top