• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fëmijët e Jacksonit në shkollë private

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mamaja e Michael Jackson, Katherine që ka në kujdestari fëmijët e ish mbretit të pop-it, deklaron se ata do shkojnë në një shkollë private.


Në shtator do shkojnë në një shkollë private. Michael i shkollonte me mësues privat në shtëpi por ata nuk kanë shokë. Për ta dua një shkollim tradicional”, theksoi ajo.

Prince 13 vjeç, Paris 12 dhe Blanket 8 nuk do shkojnë në një shkollë private thjesht për të mësuar, por ata do aktivizohen edhe në kurse karateje e noti, transmeton Top Channel.

Kohët e fundit Katherine është vënë në qendër të vëmendjes pasi ish bashkëshorti Joe e ka akuzuar për vdekjen e të birit edhe pse më pas ai tërhoqi çdo akuzë publikeForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top