• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 1

  HELEN OF TROY

  Jeta vazhdon From prane teje
  • Postime
   1,311
  • Rezultati i reagimit
   39
  • Pikët
   38
 • 1

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,102
  • Rezultati i reagimit
   5,066
  • Pikët
   113
 • 1

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,543
  • Rezultati i reagimit
   90
  • Pikët
   48
 • 1

  Irfan CANA

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,855
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   0
 • 1

  h3x-psyko

  Anëtar i ri From Nuk kam asnje te dhene
  • Postime
   35
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  Luaj Falas

  www.LuajFalas.com
  • Postime
   5
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • Top