• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fabricio shijon jetën e natës së Tiranës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gjatë qëndrimit të tij në Tiranë, paparaci i njohur italian, Fabricio Corona shijoi edhe jetën e natës së kryeqytetit.


Ai u pa në disa pub-e, por pas njërit prej tyre u duk se u afeksionua më shumë se kudo. Kjo për motivin e thjeshtë se aty luante një DJ italiane e pikërisht Mari Ferrari.

Ai u pa gjatë gjithë kohës pranë DJ, e cila jo vetëm që miksoi muzikë, por “kënaqi” të rinjtë edhe me performancën e saj. Kjo sidomos kur ajo u zhvesh topless, si në fotot që po u sjellim këtu në “Bluetooth”.

Kjo natë ‘harbimi’ për Corona-n ka qenë edhe e fundit në kryeqytet, pasi ai pas prezantimit të disa programe televizive u largua drejt vendit të tij, Italisë. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top