• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fabrika e sallamit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ka qen babi edhe djali, babi e ka cuar ne fabrik te sallamit dhe i ka then shiko djali im, ktu hin derri e atje del sallami.
E ka vet djali o babi me shti ktu sallamin a del atje derri?
I ka then babi JO, at fabrik e ka vec nana jote!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top