• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Facebook apo Sexbook?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Rezultatet e një ankete të para disa ditëve të cilën e ka bërë OnePoll.com tregojnë se ndikimi i Facebook në jetën seksuale të përdoruesve të saj është disa herë më i madh, në krahasim me atë që publiku ka supozuar.
Sipas të dhënave që janë gjetur në këtë hulumtim në të cilin janë anketuar më shumë se 2000 përdorues nga Mbretëria e Bashkuar, thuhet se 46 për qind e të anketuarve përmes këtij rrjeti kanë dërguar fotografi lakuriqe tek ndonjë përdorues tjetër, me të cilin ata nuk janë në lidhje.

Më shumë se 30 për qind e tyre e kanë pranuar se atyre ju pëlqen pornografia online, ndërsa rreth 17 për qind e tyre thonë se këtë e kanë bërë në shoqëri të partnerit të tyre.

Për më tepër, thuhet se çdo i dhjeti i anketuar ka pasur një lidhje romantike me një kolegë pune (duke iu falënderuar Facebook-ut), ndërsa mbi 10 për qind prej tyre janë përgjigjur pozitivisht në pyetjen: A keni pasur marrëdhënie seksuale me dikë që e keni njoftuar në Facebook?
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Facebook apo Sexbook?

nuk kam pasur dhe as do kem ndonjehere marrdhenie seksuale me ndonje qe e kam njofur ne fb sepse aty kam vetem shoqerine time reale.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
Përgjigje e: Facebook apo Sexbook?

Mua FB- ne ma ka pushtuar trecereku i fisit :p
Nuk te lejne shqiptaret me bo icik jete note :D
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Facebook apo Sexbook?

lool

une skom hic fb ,e di qe jom rehat ke zoti.
 
Top