• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Facebook do të mundësojë krijimin e grupeve private

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Rrjeti më i famshëm social në internet, Facebook.com është duke planifikuar një mënyrë më të thjeshtë që përdoruesit e saj të kenë mundësinë për të krijuar grupe personale brenda listës së miqve, bashkë me mundësinë për të shkarkuar gjithçka që kanë postuar deri më tani.
Drejtori ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg njoftoi për ndryshimet e planifikuara gjatë ditës së mërkurë në një ngjarje mediale, në të cilin ai foli për “revolucionin e ri” të cilin rrjeti social po planifikon ta lëshojë shumë shpejtë.

Zuckerberg tha se Facebook Groups janë projektuar për të zgjidhur "problemin më madh në rrjetet sociale."

Grupet do të lejojnë përdoruesit e Facebook të bëjë grupe të ngjashme si familja, shokët e punës, shokët e shkollës apo miqtë, me të cilët ju ndani një interesim të veçantë.

Ata madje do të jenë në gjendje të ndajnë informata në mënyrë specifike me anëtarët e këtyre grupeve dhe të bëjnë biseda në grup, vetëm me këta anëtarë.
 

stella_senza_cielo

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
58
Pikët
0
Vendndodhja
jetoj me nje kembe ne qiell e me nje kembe ne toke
Përgjigje e: Facebook do të mundësojë krijimin e grupeve private

meqene se u fliska mbi facebook ketu...do doja shume qe forumistat qe kane facebook te klik njehere tek kjo faqja qe eshte krijuar mbi makinat...po bej pak publicitet po e kam te nje te afermit tim...kushdo qe eshte interesuar per makina te mira , te bukura dhe ekonomike le ti hedhi nje sy kesaj....Auto Masha Tirana | Facebook

Faleminderit paraprakisht
 

LaNdi

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 5, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Ne t`arushes
Përgjigje e: Facebook do të mundësojë krijimin e grupeve private

Degjova qe, do jet edhe nje opsion tjeter!!!

Qe mund te te lokalizojne exactly ku ndodhesh kur flet me dike ne fb!!!

Not good...
Amin ishalla -urra-
 
Top