• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Facebook përmirëson komentet?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Rrjeti më i famshëm social, Facebook.com, është duke testuar disa ndryshime në komentet e përdoruesve të saj.
Më saktësisht, Facebook po mundohet të krijojë edhe mundësi votimi për komente, përfshirjen e rrjetit të përdoruesit (lokacionin ose vendin e punës) si dhe përqindjen e “pëlqimeve” që çdo përdorues e merr, për çdo postim të ri.Ndërsa ne nuk jemi të sigurt se çfarë ndryshime të reja është duke planifikuar Facebook, ndryshimet e paralajmëruara sigurisht do ta pasurojnë formatin standard të komenteve në këtë rrjet social.

Jo-zyrtarisht thuhet se Facebook pret që funksionet e reja në komente të rrisin edhe më shumë kohën që njerëzit e kalojnë në këtë faqe, bashkë me adoptimin e përdoruesve të rinj. /
 
Top