• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Facebook ri-freskon News Feed

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaSot, Facebook ka lansuar versionin e saj të ri-dizajnuar të News Feed, me opsione të reja filtrimi.
Funksioni i Facebook i njohur për të gjithë si News Feed ka ndryshuar nga lista e dikurshme e menysë së risive, dhe tani ofron një sërë mundësish të reja për të parë lajmet e fundit dhe ato që janë paraqitur më parë.

Menyja e re ju lejon të shikoni risitë në lidhje me lojrat, freskimet e satusit, fotografitë, linqet dhe faqet, ndërsa ju lejon edhe të shtoni grupet tuaja, të shihni vetëm lajmet specifike për atë grup dhe shumëçka tjetër.

Freskimi i ri i këtij funksioni madje ju lejon edhe që të ndani lajmet që ju vijnë nga shokët nga ato që vijnë përmes faqeve zyrtare të lajmeve si CNN dhe Daily Beast.
 
Top