• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fadil Berisha zhvesh Dayana Mendozën

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113Nuk ka kaluar shumë kohë nga mbajtja e njërit nga spektaklet më të njohura të bukurisë në botë “Miss Univers”. Të gjithëve ju kujtohet që në vitin 2008, çmimin kryesor e fitoi bukuroshja nga Venezuela, Dayana Mendoza. Fotografi i njohur shqiptar, në muajin shkurt ka publikuar disa fotografi të reja me fytyra të njohura publike shqiptare dhe të huaja.Mes bukurosheve që ka fotografuar ai, ka qenë edhe “Miss Univers 2008”, Dayana Mendoza. Bukuroshja venezuelane, nuk ka hezituar të zhvishet para fotografit shqiptar.
 
Top