• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Falchi pret femijen e pare

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ne garen e VIP-ave per t’u bere prinder nuk mund te mungonte as biondja italiane, Anna Falchi.


Aktorja eshte shtatzane me biznesmenin roman Denny Montesi, me te cilin bashkejeton prej dy vjetesh. Lajmin e ben te ditur revista gossip “Chi”. Dy jave me pare, Falchi tha per kete reviste se ishte gati per nje femije me te dashurin, por nuk permendi asnje detaj tjeter.

Per momentin aktorja italiane nuk ka dhene asnje deklarate, por mesa duket endrra per te kurorezuar me nje femije lidhjen 2 vjecare, po realizohet.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top