• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Familja presidenciale, ‘fashion’ dhe stil

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Presidenti Bamir Topi dhe Zonja e Parë, Teuta Topi kanë marrë pjesë fundjavën që lamë pas, në Ballon e 7- të të përvitshme Gala e Ankand në ‘Hotel Tirana International’, të organizuar nga Fondacioni Amerikan ‘FAVA’.


Por, më shumë se çifti presidencial, në këtë ballo kanë rënë në sy dy vajzat e tyre, Etida dhe Nada.

E në fakt, këtë herë meritojnë vërtetë komplimente të katërt për look-un dhe veshjen fashion dhe gjithë stil, që kanë shfaqur enkas për një eveniment të tillë!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top