• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fanellat e KB Russia 2018

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,384
Pikët
113
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Si design mua me pelqen e bardha e Gjermanise,Peruse dhe e KUQJA e Polonise.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,384
Pikët
113
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Ne kampionatin boteror Beni do jete me...Gjermanine,Argjentinen dhe Rusine,pasiqe keta langaraqet e Italise nuk kishin kellqe.brasilin e kam....ALERGJI.
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,156
Pikët
113
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Keto te Nike me pelqejne me shume, sidomos e Anglise. Thjeshte e bukur.

Puma pesoi shume keq ne imazh ne kampionatin europian kur vetem ne nje ndeshje u shqyen 4-5 dresa.

Dhe ajo deklarata e Shaqirit: uroj qe Puma te mos prodhoj kurre kondoma. Lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,384
Pikët
113
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

E ka thon XHENTILE...sepse Maradona mbate X firme,sja kisha fajin une.
 

Semiku

Style & Substance
Anëtar
Oct 12, 2013
Postime
2,534
Pikët
63
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Ekipet dhe futbollistet qe kane sponzor Nike munde te zgjedhin te mbathin taket me te reja te prodhuara nga teknologjia e fundit.

Nike Hypervenom

Nike Magista

Nike Mercurial

Nike Tiempo

Nike Ultra
 

Semiku

Style & Substance
Anëtar
Oct 12, 2013
Postime
2,534
Pikët
63
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Une preferoj designin e Kroatit...
Fanellat e Kroacise jane me te vecanta se te tjerat,kane ato katroret qe te bie menjehere ne sy.Por edhe fanellat rezerve duken shume te bukura.
p.s: duhet te hapim nje teme ne vete ku do te percjellim Kroacine dhe Uruguajin ne kampionatin boterore.Per Uruguajin gjithmon kam bere tifo,por tani hyne edhe Kroacia si ekip i dashur.
 

Semiku

Style & Substance
Anëtar
Oct 12, 2013
Postime
2,534
Pikët
63
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Keto te Nike me pelqejne me shume, sidomos e Anglise. Thjeshte e bukur.
Bukurija qendron ne thjeshtesine.Nje ngjyre e vetme,pa teprime,tre luanet ne anen e majte.Thjeshte dhe stil aristokratik.
Vetem anglezet te mesohen me mire te luajne futboll,dhe gjithcka do te ishte ne rregull.

 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,156
Pikët
113
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Bukurija qendron ne thjeshtesine.Nje ngjyre e vetme,pa teprime,tre luanet ne anen e majte.Thjeshte dhe stil aristokratik.
Vetem anglezet te mesohen me mire te luajne futboll,dhe gjithcka do te ishte ne rregull.
Anglezet kane individ te mire por nuk bejne loje ekipore. Tash qe po i shikoj statistikat vetem nje here paskan qene kampion boteror. Ne europian maksimumi paska qene vendi i trete. Shume dobet kur dihet qe e ka nje nga ligat me te forta ne bote.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,384
Pikët
113
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Anglezet kane individ te mire por nuk bejne loje ekipore. Tash qe po i shikoj statistikat vetem nje here paskan qene kampion boteror. Ne europian maksimumi paska qene vendi i trete. Shume dobet kur dihet qe e ka nje nga ligat me te forta ne bote.
Nje popull heterogjen(englezet te SOTMIT) dolen kampion bote sepse referi anesor............ishte rus.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2u3eWpSJJmE[/ame]
HISTORI....pastaj killeri me i forte ne sulm VESHDERR anglez shkruajti EPOKAL...futbollin e lujn 22 veta,dhe ne fund fiton............Gjermania.
U krye.
 

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,243
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Përgjigje e: Fanellat e KB Russia 2018

Të gjithë të çmendur pas uniformës së Nigerisë


Të gjithë e duan, por të paktë janë ata që do të kenë mundësinë që ta kenë në periudhën afatshkurtër.

Uniforma që Nigeria do të veshë për Botërorin “Rusi 2018” ka mbaruar vetëm 3 orë pasi doli në treg.
Nike mori më shumë se 3 milionë porosi për fanelën dhe ka fituar nga shitjet plot 255 milionë dollarë.
Askush nga Nike nuk ka pranuar të komentojë zyrtarisht këtë mani për fanelën e Nigerisë.
 
Top