• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 18

  Semiku

  Style & Substance
  • Postime
   2,556
  • Rezultati i reagimit
   144
  • Pikët
   63
 • 7

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,892
  • Rezultati i reagimit
   3,457
  • Pikët
   113
 • 3

  Angel69

  DUA From Allianz-Arena
  • Postime
   3,289
  • Rezultati i reagimit
   229
  • Pikët
   63
 • 2

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,527
  • Rezultati i reagimit
   1,937
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  me pushime
  • Postime
   26,819
  • Rezultati i reagimit
   3,434
  • Pikët
   113
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,217
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   83
 • 1

  murik

  peace and love From philadelphia
  • Postime
   2,288
  • Rezultati i reagimit
   754
  • Pikët
   113
 • Top