• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Fast Food..cfare porosisni me shume?????

cfare porosisni me shume?????

 • sanduich

  Votes: 5 26.3%
 • sufllaqe

  Votes: 4 21.1%
 • hamburger

  Votes: 2 10.5%
 • hot dog

  Votes: 2 10.5%
 • doner

  Votes: 6 31.6%

 • Numri i votuesve
  19

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

hamburger -burger king :p sss

 

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

hot dog ma i miri per mua
 

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

hamburger -burger king :p sss

hot dog o ma i mir se hamburger be
Nashta per ty o hamburgeri ma i mire vec per mua hot dog ma i mir
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

Hot dog me qepe e me te trija salcat...Kurse te mc donalds mc chiken..:)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

e ju bafte mire ;)
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

ma se shumti Döner

 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

birra shkon mas Dönerit :D

mirmrama Serafim
Birra shkon gjithanej busave,mbas,para,edhe gjat........
Birren e ke te sigurte,pastaj per te honger...shif e boj...
Mirmroman busave.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,465
Pikët
113
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

Nuk me pelqejne Fast Foodet, McDonald's, KFC(Kentucky Fried Chicken) dhe as Burger King,qe kshtu qe nuk me bjen rradha te porosis asnje gje .

Edhe pse nji pjestar i familjes time punon ne McDonald's.

I rri larg ktyre gjerave,se te shendoshin:D te marin ne qafe:p
 

the admiral

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 26, 2011
Postime
1,380
Pikët
0
Vendndodhja
Europe
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

une ka nje vit e gjysem qe kam eleminuar totalisht mcdonald's e burger king.
döner kebabi me eshte bere si droge.
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

Sufllaqe, por dhe qebap e doner... mjafton te ket mish mrena...
 

KAY

Anëtar i ri
Anëtar
May 25, 2011
Postime
74
Pikët
0
Vendndodhja
:P
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

Chicken Burger McDonalds :p
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,768
Pikët
113
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

e kam eliminuar totalisht fast food-in, vihet re dhe tek linjat qe kam, dhjame zero, kam nje vit e ca kam rifilluar palestren.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

Edhe pse me plq shum McDonalds nuk me bie rralla te ha shpesh sepse ktu ne Pr ende ska, vetem kur shkojm ne shkup mbushim barkun me chicken :p
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Fast Food..cfare porosisni me shume?????

Dopjo ham ham burger , patate dhe dy shishe birre
 
Top