• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fatlumi më i madh në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaRyan Shaw po të ishte shqiptar me siguri do ta meritonte emrin Fatlum pasi ai lirisht mund të konsiderohet si njeriu më me fat në botë.
Falë rrethanave të çuditshme ky punëtor i një pompe benzine mbeti i palënduar pasi që një makinë u përplas në dyqanin e kësaj pompe.

Shaw po pastronte dyqanin kur makina u fut brenda duke shembur gjysmën e murit saktë në vendin ku ai po qëndronte.

Tërë këtë ngjarje e regjistruan kamerat e sigurimit në pompën e benzinës në Springfield të Oregonit në SHBA. /Telegrafi/
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Fatlumi më i madh në botë

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=b7i9RQtcugk&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=b7i9RQtcugk&feature=player_embedded
 
Top