• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC Barcelona

Linda

❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
6,438
Pikët
113
Shume vone, e ka pa. Lol

Po deshe fshije ti se jo mod. Jo vetem postimin por komplet temen e real madridit. 😁
-qesh- -qesh- -qesh- -qesh-
Duhet moderataori qe eshte ke sporti ta fshije,se ta kisha une,e kisha fshi me kohe😁
 
  • Haha
Reactions: Rex

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,760
Pikët
113
Pas ketij turpi historik duhet nje ndryshim rrenjesor duke fillu nga presidenti e deri te ai qe shet bileta ne parking te stadiumit.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
21,743
Pikët
113
Nryshojne mendimet ne sot neser....
KRYESORJA RONALDO e MBAJTI....FJALEN apo KONTRATEN.
E pe si tha Ibra Kadabra, tha une dhe Ronaldo shkojm lujm ku te duash, kurse Mesi eshte si wireless vetem afer barcelones bene, me shku me larg zhduket ahhahaha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
52,880
Pikët
113
E pe si tha Ibra Kadabra, tha une dhe Ronaldo shkojm lujm ku te duash, kurse Mesi eshte si wireless vetem afer barcelones bene, me shku me larg zhduket ahhahaha
Ti anglishten e di...lexo TITRAT dhe besoj i ke kqyrur...PAMJET.


Pastaj kta gazetaret ....makaronangrenes i bene dhe pyetjen....te kqyrem me...Nedved,Paratici dhe Ronaldon.
PIRLO eshte..............CLASS apo ADEKUAT...... me pergjigjen qe DHA.
FORZA JUVENTUS.
 
Top