• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC Inter

Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Me then te drejten jo se jam tifoz me interin po vetem ky ekip me pelqen ne itali Nice fare Dmth :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,931
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e Inter

Ketu Kemi Kater Kampionet e Interit Te Madh J.Zaneti Zlatan Ibrahimovic Marko Materazzi & Maicon

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,931
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e Inter

Ketu kemi Inter Ne Ndeshjen kunder Napolit.

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,931
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e Inter

Pamje Nga Stadiumi San Siro :)

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,931
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e Inter

Ketu Kemi Kapiten Zanetin Nje Nga Te Palodhurit e Interit :)

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,931
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e Inter

Ja Dhe Adriano Nje Nga Bomberat me Te Fort Ne Bote :)

 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Tifozat e Inter

i dim se kush jan lojtaret e interit re po na thoni ndonje gje te bukur per interin po patië
 

RuSiss

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 28, 2009
Postime
3
Pikët
0
Titulli: Tifozat e Inter

GJithmon iNTeRiiiiiiiiiiiiiii DO JeT KamPion
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Tifozat e Inter

amon mer po ketu cdesha qe huna un iher
Sorry cuna po eshte ekip koti ekim patatinash :D As`RomA
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,931
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Tifozat e Inter

Romanisti mos hap panik part prej ketu :p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Tifozat e Inter

Romanisti a e pe Ibren te djelen!ë Ky eshte Interi!

 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Tifozat e Inter

O Ju Interista Lodhuni Kot I Boni Llustra Interit, Urime I Her Per Humbjen Me Manchester United Se Kom Harru Me Ju A Bo Qe Diten E Humbjes Me Qe Jom Tofoz I Manchesterit Jo Per Gjo :) Dhe Per Sa I Perket Kampjonatit & Ekipeve Italiane Ecni I Cik Onash Nga Zonja E Vjeter :D Hahahahaha
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Tifozat e Inter

scarface lool inter amon mer i lodhur fare :p:p
 

shamantrix

Keshilltar i Imhotepit.
Anëtar
Jun 29, 2011
Postime
77
Pikët
0
Teme per te gjithe adhuruesit e ngjyres zi-kalter.Te percjellim gjithcka ndodh rreth Inter.

Pazza INTER Amala
 
Top